– 2012 Honda Civic nasıl görünecek sorusunun cevabını Ocak 2011 Detroit Auto Show’da bulabileceğiz. Aracın kamuflajlı hallerinin fotoğrafları çekilmiş ve aracın genel hatlarıyla nasıl bir görünüşe sahip olacağı belli. 9. jenerasyon Civic modeli için çizimlerden geniş açılı bir ön cam ve sinirli bakışlar sergileyen bir leopar figürü görüyorum. Civic modeli Honda’nın amiral gemisi diyebiliriz. Honda’dan yeni modeller özellikle uzmanlık alanı olan yeni teknolojili ve farklı hacimlerde benzinli – dizel motorlar beklemekteyiz.

– Güncel versiyondan pek farklı bir araç beklemiyorum aslında. City modeline benzeyecek korkusu bile var. Accord’a benzese desem o zaman o model nasıl satışı olacak o düşündürücü. İlginç bir durum. Ayrıca Honda’nın bu yeni Civic modeline özel bir ilgi göstermesi gerekiyor çünkü rakipleri olan Ford Focus, Kia Forte, Chevrolet Cruze, Mazda 3’te 2012 yılında ya yenilenecek yada makyajlanacak. Bahsettiğimiz yenilenecek Civic modeli Amerika modeli olmasına rağmen Türkiye’de ve Avrupa’da satılan modellerinde yüzü eskimiş durumda. Mutlaka kesin bir değişiklik gerekiyor.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , , 15 Aralık 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam