– Yabancıların attığı başlıklarda düşük iQ’lu araç olarak isimlendiriliyor. Ne diyeyim gerçektenden Aston Martin’in çirkin ördek yavrusu. Toyota iQ (Scion iQ – Amerikada) ikiz olan kardeşlerin en çirkini diyebiliriz. Aston Martin Cygnet modelini 30000 Euro gibi bir fiyattan satmayı düşündüğünü söylersek kesin gülersiniz. Hiç bilmediğiniz bir pazarda bu ufaklığı bu fiyata satmaya kalkışmak, deli cesaretinden öte bir şey değildir.

– Birkaç gün önceki haberimde Aston Martin One-77 modelinden sadece 17 adet kalmış ve firma opsiyonel olarak Cygnet modeline 30000 Euro daha ödeyerek sahip olabileceğiniz yazılmış. Aston Martin’in bence 17 araçtan daha fazla satacağını düşünmüyorum. Ha birde 1.87 milyon Euro veren kişiye opsiyonel olarak Cygnet sunulması da marka imajını bence derinden zedeliyor.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam