– VW gözü gibi baktığı çirken ördek yavrusu aracı Golf’un güzel bir kuğuya benzemesi için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Bu seferde seksiliğini arttırmak için aracın gözlerine Led şerit çekmiş. Yeni nesil bi-Xenon farlarla beraber LED ışıklandırmalar ne işe yarıyor bilmiyorum ama uzaktan güzel gözüktükleri kesin. 15 adet Led’ten oluşmaşan bu set kısa farklarının hep yanmasını isteyen apaciler tarafından vazgeçilmez aksesuarlar. Ama

– Ama bi-Xenon+LED far grubu 1300 Euro gibi bir fiyat etiketine sahip olursa herkesin Golf’ünün gözlerine Led çektirmeyi düşünmeyeceği bir gerçek. VW bu far grubunu Polo, Touran ve Touareg modellerinde de kullanacakmış.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , , , , , 01 Aralık 2010

Fotoğraf Galerisi

 

4 Yorum - VW Golf’ünün Gözlerine Led Çekmiş

 1. Bir kadının rimel çekmesi gibi birşey sanırım. Dış görünüş aynı o şekilde. 🙂 Ben pek çekici bulmadım.

  • Yorumcu / sunay / 31 Aralık 2011

   valla helal sana yorum guzel vw nın 2500 muhendısı dusunememıs sen ıyı dusunmussun ordek yakıstırması sen yapmıs olsan kesın zurafa yapardın hemde tek basına ????

  • Yönetici / Otomottv / 02 Şubat 2012

   @sunay: VW ‘de siz 2500 mühendisin bunu düşündüğünü nereden çıkardınız. Bi bildiğiniz var ise çekinmeden yazabilirsiniz. Sizin kafadan gidelim o zaman herşey süper. her şey çok güzel. VW, 2500 mühendis çalıştırmasın 1 tane çalıştırsın hep aynı araçlar üretilsin. Ne gerek var zaten biz herşeyi beğeneceğiz.

 2. Yorumcu / Zafer / 10 Mayıs 2012

  Arkadaşlar buna 1300 euro vermeye gerek yok bunu araba elektirik tesisatıyla uğraşan bir firmaya giderseniz orda bu modeli tarif edersiniz adamlar farı açar içine dizer birde ucuza zenon takarsınız 1300 euro dan çok daha ucuza aynı sonucu uzaktan bakınca tabi elde edebilirsiniz. Tavsiyedir ben yaptım .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam