Etiket: Honda

– Otomobil tasarımcısı Nikita Kalinin tarafından üretilen bu çalışmada 2 koltuklu, hibrit motorlu bir kompakt bir spor otomobil resmedilmiş. Resimlerden birinde aracın çıplak diğerinde ise giyinik hallerini görmektesiniz. Buradaki durum aacın Yarış ve Günlük kullanım modlarını göstermekte. Yarış esnasında aracın ön ve arka panelleri takılarak aerodinamik özellikleri arttırılmaya çalışılıyor. X-Track aracı formulada henüz uygulama alanı bulan KERS sistemini destekleyen bir hibrit teknolojisi kullanılmakta. Ya da eğer gerçeğe dönüşürse bunların olması düşünülüyor.

17 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– 2012 Honda Civic nasıl görünecek sorusunun cevabını Ocak 2011 Detroit Auto Show’da bulabileceğiz. Aracın kamuflajlı hallerinin fotoğrafları çekilmiş ve aracın genel hatlarıyla nasıl bir görünüşe sahip olacağı belli. 9. jenerasyon Civic modeli için çizimlerden geniş açılı bir ön cam ve sinirli bakışlar sergileyen bir leopar figürü görüyorum. Civic modeli Honda’nın amiral gemisi diyebiliriz. Honda’dan yeni modeller özellikle uzmanlık alanı olan yeni teknolojili ve farklı hacimlerde benzinli – dizel motorlar beklemekteyiz.

15 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– Honda CR-Z Die-Cast Modeli çıkmış ama bildiğimiz CR-Z modeli değil. Tamamiyle var olmayan bir model. CR-Z Cabrio diyebileeğimi bu modele sadece oyuncak olarak alabilirsiniz. Bu modeli beğenmiş olabilirsiniz. Bu nedenle Türkiye’de satılmayacak olan CR-Z modelinin Die-Cast halinin üretilmesi ile ilgili bir soru sormama gerek yok çünkü.

03 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– 2012 Honda Civic acaba neye benzeyecek. Belkide bu konuda hakkında 10dan fazla casus fotoğraflar üzerinden giderek onlarca farklı gelecek nesil Civic çizimleri oluşturuldu. Bu sefer 2 farklı örnek çalışma yapılmış. Ne yazik ki hiçbiri Honda tarafından yayınlanmış fotoğraflar değiller. Sadece Honda severler tarafından gelecek nesil Hondalarının neye benzeyeceğini tahmin ediyorlar. Hond City mi yoksa daha farklı bir araçlamı karşılaşacaklar bilmiyorlar. Belkide Honda bile bilmiyordur bu durumu.

30 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam