– FoMoCo üzerinde çalıştığı yeni SUV modeli olan Territory modelinin çizimlerini yayınlanmış. Bu model gelecek yol Avustralya’da satılacakmış. 2011 yılı içinde Ford, Avustralyda bu modelden 90000 adet satmayı hedefliyormuş. Peki bu dünyanın bir ucundaki aracın çizimlerinin bu sitede ne işi var diyebilirsiniz. Ford yetkilileri aynı zamanda şu açıklamayı da yapmışlar. Bu yeni tasarım ve görünüm bir sonraki Ford Escape / Kuga modellerinin de habercisi olabilirmiş. Bu yeni modeli 2011 Detroit Auto Show’da görebiliriz ve gelecek yıldan itibaren belkide Kuga veya Escape modeli olarakta satın alabilirsiniz. Belli olmaz.

– Ford, Louisville Fabrikasına 600milyon dolar yatırım yapacağını duyurmuş. Bu fabrikada Ford Escape üretimi yapıldığı düşünülürse söylentilerin doğruluğu ortaya çıkmakta. Güzel ve güçlü gürünüme sahip bir araç. Yeni Kuga olmaması için hiçbir neden yok.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abonelik / Bize Katılın

Reklamlar / Reklam Bilgi

RSS Otomot.NET

  • Bir hata oluştu, beslemenin kapalı olduğu anlaşılıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam