Etiket: 2011 Ford Territory

– Ford Avustralya Kıtasında satmayı planladığı EA169 platform üzerine geliştireceği yeni SUV modeli Territory’nin detaylarını açıklamış. İlk kez 2004 yılında ismi duyulan araç Aralık 2010 itibariyle skeç çizimleri ile duyuruldu. 2011 yılının 3. çeyreği itibariylede satışta olacağı belirtiliyor. Ford bu yeni modelde Land Rover Discovery’da kullanılan 2.7lt V6 turbodizel motoruda kullanacakmış. Bunların haricinde yepyeni bir iç görünüm, kokpit tasarımı olacağı söylenmiş. Aracın arkadan itişli olacağı belirtilmiş.

29 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– FoMoCo üzerinde çalıştığı yeni SUV modeli olan Territory modelinin çizimlerini yayınlanmış. Bu model gelecek yol Avustralya’da satılacakmış. 2011 yılı içinde Ford, Avustralyda bu modelden 90000 adet satmayı hedefliyormuş. Peki bu dünyanın bir ucundaki aracın çizimlerinin bu sitede ne işi var diyebilirsiniz. Ford yetkilileri aynı zamanda şu açıklamayı da yapmışlar. Bu yeni tasarım ve görünüm bir sonraki Ford Escape / Kuga modellerinin de habercisi olabilirmiş. Bu yeni modeli 2011 Detroit Auto Show’da görebiliriz ve gelecek yıldan itibaren belkide Kuga veya Escape modeli olarakta satın alabilirsiniz. Belli olmaz.

18 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam