– Başlık garip gelebilir. Ne yazacağımı şaşırdım aslında. Dacia Logan’ı biliyoruz hepimiz. Bu fotoğraflardaki araç ise Renault amblemli Logan modeli. Fotoğraflar tabi ki gerçek değil sadece ileriye dönük birer çalışma niteliğinde. Bu çalışmayıda Brezilyalı bir Blog yazarı yayınlamış. Renault DeZir Konsept aracından o kadar etkilenmiş ki Logan’ın ön ızgarasını birebir aynı yapmış. Aracın ön yüzünün aşağı doğru bombeli oluşu ve farların bu bombeyi izleyiş tarzı Honda Civic’i anımsatsada arka görünüş tamamiyle farklı bir çizgi izliyor. Burada dikkatimi çeken nokta tasarımdaki keskin çizgiler. Renault’un ileriki dönemlerde bu kadar kesin ve kesikli çizgiler kullanmayacağından eminim buna en iyi örnek zaten ortada DeZir modeli.

– Bu bu çizimlerdeki aracı çok beğendim. Renault üretsin lütfen. Renault kesinlikle Dacia markasıyla aynı çizgide araçlar üretmemeye dikkat ediyor. Daica kendi kulvarında, Renault kendi kulvarında tasarımlarını belirliyor. Bu da her iki marka için güzel bir özellik.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , , 21 Aralık 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam