Yike Bike elektrikli bisikletimsi bir cihaz. 1 yılı aşkın süredir adı duyuları yapılan bir araçmış ve Amerikada üretiliyormuş. 3600 dolardan satışa sunulacağı belirtilmiş. Karbon fiber gövde sayesinde yaklaşık 10 kg ağırlığa sahip tüğ siklet bisiklet aslında. Tek bir şarj ile 12km+ menzile sahip. 20inçlik ön ve 8inçlik arka tekerleği videodada görebileceğiniz gibi konforlu bir araç sayılabilir. En ilginç özelliği ise işiniz bitince yada şarjı bitince bisikletinizi katlayıp özel taşıma çantasına koyup geri kalan yolda bisikletinizi taşımanız gerekiyor.

– Gördüğüm en tehlikeli araç, otomobillerden sonra en tehlikeli olanı. Motosiklette kask takarsın, korumalarını giyersin, arabada hava yastıkları var emniyet kemeri var ama bu araçta hiçbir şey yok. Düştüğün an kolların arka tarafta yönlendirme ile meşgul olduğu için küçük sıyrıklarla atlatman imkansız. Direkt kafalama pozisyonlar için ideal bir araç.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam