– Transformers sersinin 3 filminin ilk fragmanı yayınlandı. Transformers 3 – Dark Of The Moon ismini taşıyor. Aslında ismi bir çoğunuza anlamsız gelebilir ama Ayın Karanlık Yüzü. Dünya dışı varlıklarla ilgili video-yazıları okuduğunuzda hep ayın karanlık yüzünde bir yerleşimin olduğu üzerinde yoğunlaşmışlardır. NASA neden aydınlık yüzünde araştırma yapmış onu sorgularlar. Aslında Amerikan filmleri her ne kadar kurgu olsada bazı konular hakkında bize ileriye yönelik bilgiler sunmaktalar kendime göre. Gelelim filme. Serilerin ilk filmleri hep unutulmaz olur. İkinci filmler birinci filmin devamında ne olacak diye merak edilerek izlenir. Üçüncü film ise aslında serinin son filmi olduğundan pek ilk iki film kadar merak uyandırmaz. Filmin sonunu biliyoruz değil mi?

– Her zaman iyiler kazanır. Kötüler kaybeder. Sonuçta bu bir çizgi filmden uyarlanma ve çizgi filmlerde olduğu gibi bu kurgulardada iyiler kazanmak zorundadır. Filmin konusu Apollo 11 uzay aracı ile ayın karanlık yüzüne giden astronotlarımız, orada devasa bir metal yığını buluyorlar. Aslında o metal yığını dünyayı felakete sürükleyecek robottan başkası değil. 🙂

– Bu filmde Megan Fox’u göremeyeceğiz. Çıkan haberlerde yönetmenin sözlü tacizlerine dayanamadığı yazılmış ve o nedenle filmden ayrıldığı yazılı. Her ne kadar Megan’ın yerini tutmasada,filmde dişi bir Ferrari 458 Italia modeli göreceğiz. Film vizyona 7.01.2011de giriş yapacak ve 3D izlenebilecekmiş.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam