– Mercedes arabanız var hemde E serisi 320 CDI, tüm teknolojiler, konfor ve sessizlik sizinle beraber. Araçlarda o kadar basılacak, kurcalanacak daha net söylemek gerekirse sürücünün ilgisini dağıtabilecek o kadar çok şey var ki Mercedes buna birde internet keyfini eklemiş. Mercedes Blog yazısında da ister ön koltuk, ister arka koltuklar olsun her yerden rahatlıkla nete ulaşabiliyormuşsunuz diye yazılmış. Tabi bu özellik lşükürler olsun ki her Mercedeste yok. Mercedes-Benz InCar HotSpot Kiti adı verilen donanım sadece E-Serisi ve S-Serisi için geliştirilmiş. Otomobilin tavan antenini kullanarak hızlı ve kesintisiz bir ağ bağlantısı yaratıyor. Tahmin edeceğiniz gibi 3G yani mobil internet hizmeti sunuyor.

– Sim kartınızı araçtaki InCar Hotspot’a takıyorsunuz ve işlem tamamlanıyor. Artık internettesiniz.

– Unutmadan! Mercedes-Benz olarak direksiyon koltuğunda oturduğunuz müddetçe internet erişimini kullanmamanızı tavsiye etmiyormuş. Bildiğiniz gibi sürüş esnasında en ufak bir dikkatsizlik bile sizin, yolcularınızın ve başkalarının hayatlarını tehlikeye sokabilir. Benim düşünceme göre bu tarz dikkat dağıtıcı unsurları kesin hava yastıklarının sayısını arttırmak için yapıyorlar. Buradan tüm otomotiv firmalarına sesleniyor. Otomobillerde tezak koşullar oluşturmayınız. Kaza olmasın diye koyduğunuz onca güvenlik donanımı, sadece küçk bir dokunmaktik panel, orta konsolda onlarca düğme, bu tarz dikkat dağıtan şeylerle hiçbir işe yaramıyor ne yazikki.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam