– GM krizden o kadar hızlı çıktı ki elinde ha sattı ha satacak dediği markalar şimdilerde satışlarda tavan yapıyorlar. GM bu nedenle olacak ki Avrupa pazarına yönelik 2 yeni mini araç çıkartmayı planlıyormuş. Bu araçlar Ople Corsa’nın altına konumlandırılacakmış. 2015yılına kadar piyasa bu iki aracın olması düşünülüyormuş. Akıllıca bir kararla bu araçların tüm tasarım ve üretimini Koredeki tasarım üssünde gerçekleştirecekmiş.

– İlk B sınıfı aracını Mini ile rekabet etmek amacıyla Vauxhall/Opel damgasını vurarak çıkartacak. Diğer mini aracını ise A- sınıfı arasında olan Fiat 500 ve Panda, Peugeot 107 modelleri ile rekabet etmesi için yine Vauxhall/Opel damgasıyla çıkaracak. Bu 2.aracın Opel Corsanın yeni nesli olması düşünülüyormuş. Hatta bu aracın şu an Korede tasarımın bitmek üzere olduğunuda açıklamakta. 2013 yılında satmayı planlıyorlar.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , , , , 27 Kasım 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam