– Audi 2015 yılında en büyük araç üretici olmak için planlarını yapmış ve tek tek o planlar ortaya çıkıyor. Yıllara göre R8, A4,A8,S4,S5 geldi ve geçtiğimiz ayarda ise A7 modeli Audi garajına katıldı. Şimdi sıra A6 modelinde. 2012 yılı modeli olarak karşımıza çıkacak bu A serisi yenilenmiş yada artık yeni model diyelim videosunda da görebileceğimiz gibi bildiğimiz Audi çizgilerini devam ettiriyor. İnsan düşünüyor birbirine neredeyse akrabalık derecesinde bağlı olan bu araçlardan neden bu kadar farklı isimde var. Neden ön görünüşleriden arka görünüşlerine hatta kokpitine kadar ortak olan araçları sadece cmler ve fiyatları ayırıyor ne yazikki. Bu konuda Audi firmasına 2015 yılında beklentilerinin fos çıkacağını söylemek zorundayım.

– Biri coupe, biri cabrio, biri roadster, biri hatchback, biri liftback biri sedani biri long versiyon diye gidiyor ama hep aynı araç var karşımızda. O da ister istemez Audi neden bu tür araçları çıkartıyor diye düşündürüyor. Yeni bir segment mi hayır. Yeni bir teknoloji mi muhtemelen hayır. Peki o zaman neden?

[ Kaynak ]

Etiketler: , , 01 Aralık 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam