– 2011 Fiat Uno evet doğru duydunuz 90lı yıllarında yıldızı o ufak araç değişmiş ve geri dönüyor. Ama nereye geri döndüğü önemli Brezilya pazarı için geliştirilen yeni Uno’nun henüz teknik detayları belli olmasada Fiat grubunun bildiğimiz tüm motor seçenekleri bu araçta kullanılacak diyebiliriz ve aracın görselleri, iç görünümünün fotoğrafları heryerde bulabiliyoruz. Amerika’da Fiat Style Center ‘da tasarlanmış. Günümüz koşullarına bağlı olarak güncel teknolojileri içinde barındıran, düşük emisyonlu ve ekonomik bir araç olarak tasarlanmasına önem verilmiş. Uno Vivace 1.0 Flex, Uno Way 1.0 Flex, Uno Attractive 1.4 Flex ve Uno Way 1.4 Flex donanımları ve motor seçenekleri ile satılacağı düşünülüyor.

– Fiat Grubu ile ilgili bir haber yazdığım zamanda hep bunu söylüyorum. Fiat artık Ticari araç işininin büyük patronlarından. Ama herşey ticari araçlarla bitmiyor. Diğer firmalar ürün gamlarını genişletebilmek amaçlı ara segmentler ve farklı özellikler içeren araçlarla müşteri kitlesini genişletmeye çalışıyor. Bu nedenle Fiat grubuda, ticari araçlarına gösterdiği bu özeni, geliştireceği diğer segmentteki araçlarına da göstermeli artık.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , 28 Kasım 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam