Etiket: VW

– Hollandalı bir teyze eski model Golf marka aracını satışa çıkarmış. Bir baba oğluna bu aracı satın almak istiyor. Orasına burasına bakıyor sapasağlam bir araç ve tamam alıyoruz diyip alıp götürüyorlar aracı. İşin ilginç kısmı yaşlı teyzenin hala içindeki 18lik heyecanını hiç yitirmemiş olması ve aracını da o heyecanla kullanıyor olduğunu öğreniyoruz. Golf nelere kadirsin sen. Bu reklam Golf al hayatını yaşa mı demek istiyor acaba. Puahahahhaa

13 Ocak 2011 / Yorum Yok Devamı »
 

– VW yeni bir Van arayışına girmiş anlaşılan yada yeni bir A Takımı aracı yapmak istemiş herhalde. Bu kadar çok model yeterli gelmemişki artık Transporter modelinin Off-Road versiyonu olarak Rockton modelini geliştirmiş. Mevcut Transporter üzerine geliştirilen bu yeni araçta 4Motion sistemi kullanılmış. Ayrıca 30cm yükseltilen araçta 2.0lt 140Hp veya 180HP motor seçenekleri sunularak her koşulda sıkıntısız ilerlemesi amaçlanmış. 16inçlik alaşım jantlar, yakıt tankı, vites kutusu ve egsoz sistemi alt korumaları ilede doğa koşullarına hazırlıklı durumda. 34000 Eurodan başlayan fiyatlarla Avrupa’da satışına başlanacakmış. Ama tarih belirtilmemiş.

08 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

-2012 model olarak çıkması planlanan New Beetle, otoyolda test edilirken yakalanmış. Yakın zaman içinde sadece silüeti yayınlanan modelin artık kesin hatlarıyla görebiliyoruz.
Pek Avrupai bir özelliği kalmadığını düşündüğüm Beetle, Chrysler’in Pt Cruiser modeline daha çok benziyor. Yani tam bir Amerikalı olmuş durumda. Acaba araç içinde halen Papatya ile mi satışa sunulacak yoksa kaktüsle mi?

06 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– VW gözü gibi baktığı çirken ördek yavrusu aracı Golf’un güzel bir kuğuya benzemesi için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Bu seferde seksiliğini arttırmak için aracın gözlerine Led şerit çekmiş. Yeni nesil bi-Xenon farlarla beraber LED ışıklandırmalar ne işe yarıyor bilmiyorum ama uzaktan güzel gözüktükleri kesin. 15 adet Led’ten oluşmaşan bu set kısa farklarının hep yanmasını isteyen apaciler tarafından vazgeçilmez aksesuarlar. Ama

01 Aralık 2010 / 3 Yorum Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam