– Volvo S60 modeli sloganı olarak Blind preview ve tanıtımları için Eşref Armağan‘ı kullanmıştı. Bu sloganın etkisi pek hissedilmemiş olacak ki Yeni Zelandalı Yarış Pilotu Jonny Reid’inde gözlerini kapatarak S60 modeliyle yarış pistinde tur atmasını istemişler. Amaç gözleriniz kapalıda olsa bu araç yolunu bulur demek herhalde. Araçta Reid’in yanında Co-Pilotluk görevini Earl Bamber üstlenmiş ve kendisi yolu tarif edene kadar akla kareyi seçiyor.

– Tabi ki bu bir reklam filmi. Pilot belkide o pistte yüzlerce kez tur attı. Her noktasını ezberledi. Gözleri bağlanmış olması sürücü açısından biraz sıkıntı yaratsada co-pilot sayesinde bu sıkıntı biraz azalıyor. İlginç bir video ve tanıtım olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca Volvo S60 modelide turuncu renk yakışıyor ama asla o renk bir araç almam. İlk videoda reklam filmini, ikinci videoda ise filmin nasıl çekildiğini görebilirsiniz.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , , , 12 Aralık 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam