Etiket: Volvo S60

– Volvo Extreme Test gününde 27 Mart 2011 günü İzmir Ülkü yarış Pistinde gerçekleştirildi. Volvo tüm yeni motorlarıyla beraber yeni çıkan tüm araçlarını getirmişti. Eski kasa S80′den tutun XC60′e kadar hepsi oradaydı. Test, Performans ve güvenlik isimli 3 farklı test sürüşü etkinliği gerçekleştirildiği etkinlikte Pazar günü kesinlikle boş geçmedi, güzel ve hatırlanılacak bir gün olarak kaydedildi.

30 Mart 2011 / 3 Yorum Devamı »
 

– Volvo S60 modeli sloganı olarak Blind preview ve tanıtımları için Eşref Armağan‘ı kullanmıştı. Bu sloganın etkisi pek hissedilmemiş olacak ki Yeni Zelandalı Yarış Pilotu Jonny Reid’inde gözlerini kapatarak S60 modeliyle yarış pistinde tur atmasını istemişler. Amaç gözleriniz kapalıda olsa bu araç yolunu bulur demek herhalde. Araçta Reid’in yanında Co-Pilotluk görevini Earl Bamber üstlenmiş ve kendisi yolu tarif edene kadar akla kareyi seçiyor.

12 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– 2011 model yılına ait Volvo S80, S60, XC70 ve XC60’dan oluşan toplam 6,046 adet aracını geri çağırıyor. National Highway Traffic Safety Administration ‘a göre bu araçlardaki motor ani durma sorunu var. NHTS’ye göre aracın yakıt kesme sistemi gerektiğinden hassas çalışmakta. Kaza anında yakıtı kesmek için yazılımsal olarak tetiklenen mekanizma Volvo araçlarda hassas ayarlandığından dolayı, olup olmayacak yerlerde aracın durması sonucu büyük kazalara neden olabileceği düşünülüyor.

02 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam