Tata-Nano-goldplus-1 Yazar: / Kategori: Modifiye

Tata Nano Goldplus

– Tata Nano ülkemize geldi gelecek, 5000 dolarlık araba satın alacaz derken. Hintliler aracın fiyatını ve kalitesini yoka sayarak bakın neler yapmışlar. Indian Jewelery (Hint mücevher kültürü)’nin 5000. yılı kutlanacakmış. Bunun şerefine ülkede yapılan yarışma düzenlenerek Tata Nano üzerinde bu mücevher kültürünün örneklerinin giydirilmesi istenmiş. Sonucunda ise en iyi 3 tane tasarım seçilmiş. Tata Nano Hintlilerin geleneksel kiyafetlerine ve süslerine uygun altın aksesuarlarla kaplanmış halleri Goldplus sitesinde sergilenmekte. En çok oy alan tasarım ise muhtemelen üretilecektir. Bu durum ise 5000 dolar olan aracın altın ve mücevherlerle kaplanması sonucunda komik bir durum ortaya çıkaracak.

– Goldplus sitesinde 2 aracında tasarımcılarının konuşmaları yer alıyor. Acaba hangisi 1.ci olur. Benim favorim 1.Nolu araç. Ya sizinki.

Goldplus Nano 3

Goldplus Nano 2

Goldplus Nano 1

[ Kaynak ]

Etiketler: , , 21 Kasım 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abonelik / Bize Katılın

Reklamlar / Reklam Bilgi

RSS Otomot.NET

  • Bir hata oluştu, beslemenin kapalı olduğu anlaşılıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam