– Tata Iris Magic, Tata’nın Pixar’ın Cars serisine gönderme yaparcasına üretmeyi kafasına koyduğu çizgi film kahramanından hallice hafif ticari aracı. 610cc motora sahip araç 3 yada 4 kişi aldığı söyleniyor. 2 kişiden fazla binilmesi sakıncalı hatta bir kişi öne diğeri ise arka bölüme oturmalı ki denge sağlanabilsin.

– 3.5metre dönüş yarıçapına sahip, kasalı, kapalı kasa ve binek versiyonlarıda üretilen tip bir araç. 610cc motoru 11 HP güç 31Nm tork üretebiliyormuş ve 600 kg yük taşıma kapasitesine sahip olduğu belirtiliyor. Bu yüküde 12 inçlik tekerlekler üzerinde götürebiliyormuş. Garanti koşulları zaten her şeyi açıklıyor. Kullan – boz – at bir araç. 1 yıl – 36000km garantisi var. Bu süre ve kmde ne yaparsanız yapın ama bundan sonrası tamamen araç sizin sırtınızda bir yük olarak kalacaktır.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam