– İlk kez spor bir araç satın aldınız. Satın alırken kaç km son hızı var diye sordunuz. Heyecanlandınız. Evinize doğru yola çıktınız ve ilk denemenizi otobanda gerçekleştirdiniz. Hız göstergesinin artık gideceği yer kalmayınca sizde sanki havada uçuyor ve olduğunuz yerde çakılı kaldığınız hissi oluşmaya başlıyor. Aylar geçiyor hava koşulları zorlayıcı duruma geliyor ve siz yine bir deneme yapmak için spor arabanızı garajınızdan yola çıkaracaksınız. Evet işte o noktada işiniz gerçekten zor. Garajdan inen araba bir daha garaj girermi o koşullarda ne yazikki hayır. Sizde yine aynı his oluşmaya başlıyor. Havadasınız ve koltuğunuza çakılı kaldınız hareket edemiyorsunuz. Buz üstünde yada buzlanmış yoldaki durumda budur. Aynı spor araba kullanırmış gibi.

– Videoda yoldan gelen ve garaja Mitsubishi Eclipse model aracını bırakmayı planlayan kişinin o hava koşulunda o araçla ne kadar çaresiz kaldığının kanıtını sunuyor. Aman dikkat.

[ Kaynak ]

Etiketler: , 02 Aralık 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam