– Opel Corsa’sınıda yeniledi. Polo, Clio ve Fiesta gibi rakipleri yenilenirken Corsa’nında yenilenme zamanı gelmişti. Makyaj operasyonu aracın ön yüzünde, güncel model ailesi ile aynı yüze kavuşmuş, iç mekanda orta konsola entegreokunmatik navigasyon sistemi ve göstergelerde ufak değişiklikler ile aracın esas olan motorunda EcoFlex özelliği eklenerek yapılmış. Corsa modeli bende hep C-Moon’lar gibi şirin bir yüz ifadesi – gençlik veren dinamik bir araç olarak geliyor. Ama bu makyaj sonunda her ne kadar gülen bir yüze ve dinamik çizgilere sahip olunmuş densede bence aksine daha ağır başlı – orta yaşlı arabası olmuş.

– Önemli bir nokta olan navigasyon sisteminden bahsedeyim. Bunun ülkemizde de aynı şekilde geleceğinden emin değilim ama olsun. Touch & Connect ismini verdikleri bu sistem sayesinde dokunmatik 5inçlik ekranda seçimler yapıldıktan sonra 2D ve 3D kuş bakışı açıyla sistem sizi istediğiniz yere en ekonomik yoldan gitmenizi sağlıyor. Esas özelliğide bu trafik akış ve takip sisteminden geliyor.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , 25 Kasım 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam