– Mini kendini aşmayı, aykırı çocuk olmayı başarıyor. Uzun süren sessizliğini arka arkaya duyurduğu modelleri ve konsept çalışmalarıyla bozuyor. Beachcomber konseptide aslında bir Buggy yada ince söylenirse Crossover daha incesi CUV. İlk kez 2010 Detroit Fuarıyla tanıtılan araç son yapılan açıklama ile 2011 Detroit fuarında bulunmayacakmış. Gerek üretim gerekse güvenlik konusunda pek tatmin edici bir araç olmadığına karar verilmiş herhalde. Ama benim fikrimi sorarsanız işte Mini budur. Aykırı ama şirin olmayı başaran tek marka.

– Ben Mini markasını hep RedBull’a benzetiyorum. İkiside benzer firmalar biri araba üretiyor, diğeri enerji içeceği ama hep zevk amaçlı ürünler ile piyasada yer alıyorlar. RedBull’a bakıyosun Formula 1’de şampiyon oluyor, kanatlandırır isimli reklamlar yapıyor, en uçarı şeylere sponsor oluyorlar. Minide aynı şekilde en uçarı araçları üretmeye çabalıyor. Bence bunuda başarıyor.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , , 06 Ocak 2011

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam