Etiket: BMW X3 xDrive

– BMW Almanya tarafından Youtube’a yüklenmiş bir BMW xDrive ile Kar Keyfi videosu ile karşı karşıyayım. BMW Ole Einar Bjorndalen ve Sven Fischer (Ünlü Sporcular) X5 modelini kar üzerinde test etmeleri için davet etmişler. Ayrıca teste katılan diğer araçlar ise BMW X6 ActiveHybrid, the 550i xDrive veyeni F25 X3. Ülkemizde de bu tarz etkinliklerin olmasını ve devamlılığını diliyoruz. Sonuçta arabalar satılır ama kullandığın aracın neler yapabileceğini uzmanların gözetiminde test etmenin yeri başkadır. Hem marka kazanır herm de müşterisi.

28 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– Quattro mu? xDrive mı? – Her iki tanımlamada popüler iki markanın akıllı çekiş sistemini tanımlamakta. Çekiş sistemi akıllı olunca acaba hangisi daha akıllıdır diye de bir teste tabi tutmuşlar. SOnuçta bu sistemlere bu aklı yine insanlar vermekte ve akıllarını karıştırmakta yine insanlara düşüyor. Test olarak bir çıkış rampası ve rampanın tam ortasında lastiğin gireceği yani çekişini yok eden döner miller yer alıyor. Testte Audi Q5 ve BMW X3 modelleri alınmış. Acaba kim testi geçmiş.

21 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam