Etiket: 2012 Ford

– Offf poşetleri arabaya kadar taşı, bagajı aç, eşyaları koy sonra bagajı kapat, git aracın kapısını aç araca bin, tekrar kapıyı kapat. Ne kadar sıkıcı bir iş. Bu sıkıcılığı farkeden Ford mühendisleri oturup düşünmüşler ve en sıkıcı olan bagajın kapağını açma işlemini kolaylaştırmak için aracın tamponuna bir sensör koymuşlar. Tanıdık bir ayak, bacak yada her neyse onu görünce aracınız sizi tanıyıp bagaj kapağını açıyor ve sizde bu sıkıcı işlemden birazcık olsa da zevk almış oluyorsunuz.

08 Ocak 2011 / Yorum Yok Devamı »
 

– Ford B-Max’ta nerden çıktı. C-Max, S-Max versiyonları varken B-Max ne olaki. Tahmin edebilirsiniz aslında Fusion modelinin yerini alacak olan Ford’un yeni minivan sınıfındaki temsilcisi olacakmış. 2011 Mart ayından gerçekleşecek olan Genova Motor Show’da tanıtılması bekleniyor. Tanıtımı yapıldığından itibaren üretime geçmesi ve en erken 2012 yılında satışa çıkması planlanıyormuş. Romanydaki Craiova fabrikasında Ford’un benzer üretim tekniği ile üretilecekmiş. Transit Connect, Fiesta modelleri gibi. Opel/Vauxhall Meriva modelinede bu sayede rakip olarak gelecek.

11 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam