– Chevrolet, Avrupa için büyük planlar yapmaya devam ediyor. 2011 yılı içinde 6 yeni modelle Avrupayı fethetmeye çalışacakmış. Chevrolet Europe Başkanı Wayne Brannon bizzat yeni Orlando MPV modelini İspanya’da tanıtımını yapmış bile. Orlando modeli Chevrolet’in Avrupa pazarına yönelik piyasaya sürdüğü ilk MPV modeli olacak. Diğer modeller ise yeni Captiva , Cruze 5 kapılı HB modeli, yeni Aveo, Camaro modelinin 2 farklı kasa tipi ile Chevrolet iddaalı geliyor.

– Bu kadar model gelirde motor seçeneği hep aynı kalır mı? Hayır. Yeni bir benzinli motor 1.8lt 141HP ve 2.0lt 131HP ile 163HP arasında değişen güçler üretebilen dizel ünite modellerle beraber sunulacak. Bu bahsedilen modellerden bazıları zaten otomobil fuarlarında tanıtımı yapıldı. Gelecek olan diğer modellerde yakın zamanda tanıtımları yapılarak yollara düşecekler.

[ Kaynak ]

Etiketler: , , , , , 07 Aralık 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam