– Shell, yakıt tasarrufu konusunda gerek reklamları gerek AR-GE’si sayesinde önde olan bir firma. Bu amaçla hem tasarruf hemde sınırlı kaynakların kullanımı konusunda tüketicileri bilinçlendirme politikası ve Burcu Esmersoy elçiliğinde bir Tasarruf Takımı kurmayı planlamışlar. Shell websitesinden tasarruf hikayesini göndererek başvuruları alan firma, içerisnde seçtiği kişileri 14 Mayıs 2011 günü İstanbul’da Autodromda konuk etti ve kendilerine tasarruf semineri ve eğitimi verildi. Ekim ayında ise Türkiye ayağında bir organizasyon ile tasarruf bakımından Guiness Rekorlar kitabına girebilmek için bir deneme yapacaklarını açıkladılar.

-Evet bende bu tasarruf takımı içersinde etkinlikte yer aldım. Etkinlik detaylarını ve diğer tüm bilgileri kendi sitemde Shell FuelSave Tasarruf Takımı başlığı altında yayınladım.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam