– Renault, Nissan gibi bir ortağı varken, neden SUV-CUV-Crossover sınıflarında aracı olmaz, olan araçta neden başarılı olamaz? Renault cephesinde cevabını bulamadığım tek soru bu aslında. Koleos modeli ilk çıktığında aklımda kalan tek şey Bose ses sisteminin olmasıydı. Bu benim için hemde tüketiciler için pek anlam ifade ettiğini sanmıyorum. Koleos hiçbir zaman markanın diğer araçları kadar popüler olamadı olmayı başaramadı. Olsa zaten sürekli değişime uğramaz dı değil mi? Renault bence bu kulvarda son kozunu oynuyor. Bu Koleos’da tutmazsa kesinlikle bu model gamının sonu olacaktır.

– Yeni Koleos modelinde turuncu bir renk tercih edilmiş, iç mekan hatırladığım diğer Koleos modelleri ile benzerlikler taşımakta. Dış görünüşünü ilk gördüğümde Hyundai Santa Fe dedim. Özellikle ön profilde ön ızgara ve farların biraz yukarda oluşu bana farklı marka ve modeli çağrıştırdı. Renault Koleos bu yenilikle dış görünüşte bir adım öne geçebilir ama iç mekanda konusunda henüz bir fikrim yok. Genel itibariyle bakarsam yine pek beklentim yok bu araçtan.

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam