– Beni 2006 Aralık ayından beri yayında olan Otomot.net sitesinden tanıyorsunuz. Diyebilirsiniz zaten bir siten var bu ne için. Kısaca açıklayayım. OtomotTiVi sitesindeki amacım tamamen tadımlık haberler vermek. Bu haberlerden kastım ise bir resim, bir video veya sadece kısa açıklamalar içeren bilgiler sunmak. Bu bana ve bu siteyi ziyaret edenlere ne kazandırabilir ? Hergün yabancı sitelerden takip ettiğiniz haberleri, belkide daha önce hiç görmedeğiniz, medyamızda dahi yer almayan içerikleri Türkçe olarak okuma fırsatı yakalayacaksınız. Bir gün çıkıp belkide büyük bir süprizle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi hazır hissediyorsanız Yazar olarak sitede içerik girmeye bile başlayabilirsiniz. Ne dersiniz hoş olmaz mı?

– Bilgisayar başına geçtiğinizde RSS okuyucunuzdaki sitelerin hepsi Otomotiv ile ilgili ise, sürekli bu tarz haberler okumaktan ve paylaşmaktan hoşlanıyorsanız, burada yayınlanan haberlerden daha güncellerini bulabilir diyorsanız? Sizi iletişim bölümüne davet ediyorum. Oluşturacağımız bu toplulukta sizlerde söz sahibi olun ve oradan buradan bulunan yanlış yazılan haberlerden kurtulalım. Eskimiş ve tek bir kalıptan çıkmış haberler yerine kendi yorumlarımızı da katıp yazdığımız 1 paragraflık tadımlık haberlerle her yerde bulumayacağımız haberler üretelim.

Etiketler: , 20 Kasım 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam