Infiniti markası Roadshow etkinliği çerçevesinde 7 Nisan – 22 Mayıs tarihleri arasında Swissotel Grand Efes’te bulunan standlarında araçları FX30d, M30d ve G37S modellerini sergilemekteler. Burada bildiğimiz tarzda bir etkinlik yok. Araçların fiyatları 100.000 Euro civarında olunca ister istemez bir ciddiyet hakim oluyor. Araçlar, lüks segment ve markanın premium kullanıcıları hedeflediği düşünülürse kendi tanımlamaları olan “Sessiz Asiler” müşteri kitlesini daha çok ilgilendiriyor.

– Kendimizi davet ettirerek satış müdürü ile uzun bir görüşme yaptık. Bu görüşme tahmin ettiğiniz gibi resmi bir görüşme olmadı gayet rahat bir konuma olarak geçti. Bizler konuşma esnasında soruları sorarak ne karşı tarafın canını sıktık ne de cins birileri olarak tanınmak istedik. Günün yoğunluğundan (Fenerbahçe otele giriş yaptı, turistlerin otobüsleri giriş yaptı) sadece FX30d modelinin test etme fırsatımız oldu. Ama M30d için de söz aldık bir kere. Kan çekiyor test edeceğiz. Çektiğimiz fotoğraflara albümden bakabilirsiniz. Sorunuz var isede iletişimden bilgi alabilirsiniz.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam