Etiket: Porsche

– Autocar tarafından yapılan testte biraz sıkıcı bir test gerçekleştirilmiş. Araçların kalkışları ve hızlanma süreleri üzerinde durulmuş. Bir köşede Porsche 911 GT2 RS (620HP güç – 700NM tork), diğer köşede ise Porsche 911 Carrera (385HP güç – 420NM tork). Gördüğünüz gibi eşit güçler eşit torklar bide süren adam Carrera!ya fark atınca dili camdan dışarı kadar uzanıyor. Yabancıların çektiği en saçma test sürüşü diyebilirim.

31 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– Hayran olduğum test videolarından biri daha. Bu sefer ortam bir çimento yada benzer bir üretim tesisinin çalışma bölümü. Heryer çamur, her yer taş toprak, engebeli bir alan. Araçlar bu kadar kötü koşula rağmen belkide hayatlarının çoğunu sessiz asfaltta geçiren aynı çatı altında bulunan iki markanın popüler SUV modelleri olan Porsche Cayenne Turbo ve Audi Q7 V12 TDI. V12 TDI sizi yanıltmasın diğer köşede Turbo Cayenne var. Bu kısa test videolasında bu tesiste 2 adet yarışma düzenliyorlar.

28 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam