Etiket: Infiniti advertising

Bayraktar Grubu bünyesindeki Infiniti markası, Limitless (Limitsiz) adlı son dönem filminin Türkiye ilk gösterimine sponsor oldu. Cinebonus Kanyon, 24 Mart Perşembe günü saat 21:00’de gerçekleşen kokteyl sonrası film gösterimi yapıldı. Filmin yönetmenliğini Neil Burger yaparken, Bradley Cooper, Robert De Niro ve Abbie Cornish başrolde oynuyorlar. Biraz filmden bahsedelim.

30 Mart 2011 / 2 Yorum Devamı »
 

– Infiniti yeni yıl yaklaşırken hazırlamış olduğu iki farklı reklam videosunda, bir küçücük kar topunun isanın başına neler açabileceğini ve bu küçük kar topunun ne kadar güzel bir doğa olayı oluduğunu anlatmaya çalışmış. Japon üretici Nissan, Infiniti G sersinin tanıtırken videolarda BMW 3 serisini kullanmış. Neden acaba diye düşünüyor insan. Ama reklamın güzel ve ilgi çekici olması sayesinde bu tür düşünceleri kafamızdan atmamız gerekiyor.

29 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam