Etiket: GT5

-Bu yazı aslında Video yarış oyunlarıyla gerçek hayatta yarış ortamının ne kadar birbirine benzediğini, oyunların ne kadar gerçeği yansıttığını ve birebir yapıldığının kanıtını bize sunuyor. Bazı koşullar hariç tabi ki. Ekran karşısında hiçbir korkunuz olmadan sürerken gerçek bir yarış aracında korkusuzca süremeyeceğiniz bir gerçek. Ama bu konuda Denis Malevanyi isimli kişi hem Gran Turismo 5 yada GT5 serisi oyunda hemde gerçek dünyada Nürburgring Pistinde BMW M3 modelini kullanarak yukarıda açıklamaya çalıştığım sanal-gerçek arasındaki yakınlığı bize göstermekte.

07 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– GT5 yada Gran Turismo 5 oyunu resmi TV reklamı. Ne yalan söyleyeyim hiç bu oyunu oynama fırsatım olmadı nede böyle oyun oynama bağımlılığım oldu. Şundan eminim bu oyunun bu kadar popüler olması, gerçekçiliğinin ve oyun oynanabilirliğinin dışında markaların GT modellerinin hatta konsept olan modellerinin bir oyun içinde kullanmanıza olanak vermesinden kaynaklanıyordur. İzleyeceğiniz reklam filmi Paris caddelerinde GT-Rdan başlayıp Megane RS’e kadar uzanan araçların gösteri sürüşünü kapsıyor.

28 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam