Etiket: Ford Focus

– Geçen ay içinde Ford Focus Copue modeli 2011 Detroit fuarında gösterilecek diye “Autoexpress” damgasıyla yayılan haber Ford’un iletişimden sorumlu kişisinin yaptığı açıklama ile tamamiyle düzmece olduğu ortaya çıktı. Mark Schirmer isimli sorumlu bu haberin çok ilgi çekici olduğunu ama haberin doğru olmadığını hatta böyle bir araç planının dahi olmadığını duyurmuş.

07 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– 2012 Ford Focus Coupe modeli AutoExpress’in haberine göre konsept olarak Ocak ayında yapılacak 2011 Detroit Auto Show’da tanıtılacak ve 2012 yılı itibariyle de yollarda olacakmış. FoMoCo tarafından geliştirilen bu model ve kendi ağızlarından çıkan cümlelere göre 2011 Detroit fuarında birden çok ilgi çekici Ford marka araç görebilecekmişiz. Coupe konsept modeli üzerinde 1 yıldır çalışılıyormuş ve tasarımcılar 1 yıl boyunca Ford Capri modeline bakarak yeni modeli şekillendirdiklerini söylüyorlar.

27 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam