Etiket: Ebay

– Yılbaşı yaklaşıyor. Hediye sezonu çoktan açıldı. Ne alsam diye düşünmeyin 1915 model sadece size özel bu aracı alın. Canınız sıkıldığında bir tur atarsınız hiçbir şeyciğiniz kalmaz. Fotoğraftaki araç bir yarış aracı olabilir ama yaşı itibariyle artık emekliye ayrılmış bir araç 17 lt hacminde motoru, 6 silindiri ile beraber yaklaşık 200HP güç üretemekte ve bu aracı tahminen 160 – 170km/h hıza ulaştırabiliyordur.

13 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– Kia Amerika’da bir ilke imza atarak araçlarını Ebay Motors üzerinden satmaya başlayacak. Kia’nın açacağı bu sanal mağazada en iyi ücreti teklif eden sıfır aracı alacak. Şimdiden 345’den fazla Kia Bayisi bu online mağazada yer almak için başvuru yapmış bile. Araştırma şirketlerine göre bu yeni yöntem sayesinde 2010 yılı içersinde internet kanallı yeni otomobil şatışları sayısı %17 olarak gerçekleşecek. İşin garip tarafı ise galeriye gidersiniz, beğendiğiniz araca dokunursunuz , test sürüşüne çıkarsınız, sorular sorup kararınızı verirsiniz. Ama bu sistemde ten teması , kondüksiyon olmadan, hatta aracın temsili resmini görerek araç alınması söz konusu olacak. Yok artık daha neler.

26 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam