Etiket: bmw m3

– Ağustos 1985 yılında BMW 3 serisinin en hızlısı dergilerde duyuruluduğunun üzerinden 25 yıl geçmiş. 3 Serisi, 3 M, 3M diye diye M3 olarak kalmış. M1 motorları 200HP iken şimdilerde 400HP+ güçlere sahip, hızlanması 6.7sn iken son model M3 sadece 4.8snyeye ihtiyaç duyuyor. Alamanların bu hızlı silahşörü çeyrek asırlık ömründe sayısız başarı ve ödül kazanmış durumda. En güncel hali E92 kasa kodlu V8 ile yeri göğü inletiyor.

22 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– BMW M3’ü ile Nürburgring kraliçesi olan Sabine Schmitz ile Kuzey Afrika Car magazin Dergisi editörü Juliet McGuire, yarış pistinde M3 ile beraber bir keyif turuna çıkıyorlar. CAR Magazine dergisinin 2011 Performance Shootout incelemesi için yapılan bir çalışma bu ve editörümüz Dünyanın en ateşli 12 spor otomobilini denemek için orada. İşin ilginç yanı hızlı bir araca bindiğinizde neden bağırırsınız, neden koltuğa yapışırsınız, yanınızdakine bakarak ah işte viraj dersiniz hem de siz söz sahibi bir otomobil dergisinin editörüyseniz. İlginç ve kurgusu da bir o kadar gülünç olan test videosu karşınızda.

12 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

-Bu yazı aslında Video yarış oyunlarıyla gerçek hayatta yarış ortamının ne kadar birbirine benzediğini, oyunların ne kadar gerçeği yansıttığını ve birebir yapıldığının kanıtını bize sunuyor. Bazı koşullar hariç tabi ki. Ekran karşısında hiçbir korkunuz olmadan sürerken gerçek bir yarış aracında korkusuzca süremeyeceğiniz bir gerçek. Ama bu konuda Denis Malevanyi isimli kişi hem Gran Turismo 5 yada GT5 serisi oyunda hemde gerçek dünyada Nürburgring Pistinde BMW M3 modelini kullanarak yukarıda açıklamaya çalıştığım sanal-gerçek arasındaki yakınlığı bize göstermekte.

07 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam