Etiket: 2012

– Offf poşetleri arabaya kadar taşı, bagajı aç, eşyaları koy sonra bagajı kapat, git aracın kapısını aç araca bin, tekrar kapıyı kapat. Ne kadar sıkıcı bir iş. Bu sıkıcılığı farkeden Ford mühendisleri oturup düşünmüşler ve en sıkıcı olan bagajın kapağını açma işlemini kolaylaştırmak için aracın tamponuna bir sensör koymuşlar. Tanıdık bir ayak, bacak yada her neyse onu görünce aracınız sizi tanıyıp bagaj kapağını açıyor ve sizde bu sıkıcı işlemden birazcık olsa da zevk almış oluyorsunuz.

08 Ocak 2011 / Yorum Yok Devamı »
 

– Geçen ay içinde Ford Focus Copue modeli 2011 Detroit fuarında gösterilecek diye “Autoexpress” damgasıyla yayılan haber Ford’un iletişimden sorumlu kişisinin yaptığı açıklama ile tamamiyle düzmece olduğu ortaya çıktı. Mark Schirmer isimli sorumlu bu haberin çok ilgi çekici olduğunu ama haberin doğru olmadığını hatta böyle bir araç planının dahi olmadığını duyurmuş.

07 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

Abonelik / Bize Katılın

Reklamlar / Reklam Bilgi

RSS Otomot.NET

  • Bir hata oluştu, beslemenin kapalı olduğu anlaşılıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam