– Bursa Auto Show 2011, sessiz sedasız kapılarını açmış. 72 firma ve 12 markanın katılımı ile 11 Nisan açılan fuar 17 Nisanda yine sessiz sedasız kapılarını kapatacakmış. Artık 2 yılda bir yapılacağı açıklanmış. Bence 5 yılda bir yapılması gerekiyor. Bursa otomotivin göbeği ama orada bir fuar olacağını sadece fuar alanında çalışanlar biliyor muhtemelen. Ne yazikki organizsyon şirketleri ve firmalar tanıtımını güzel yapamıyorlar yada ellerinde bir şey yokki tanıtmaktan daha çok bayilerin araç satma yarışına dönüyor olay.

– Paris, Genova, Detroit, Şengay v.b. fuar haberlerini haftalar öncesinden onlarca sitede görüp okuyabiliyorken, şurada 300km uzaktaki otomotiv merkezinde yapılan fuarın ancak yarım yamalak basın bültenlerine ancak 3 siteden ulaşabiliyoruz. Orada ne oluyor, neler tanıtılıyor bilemiyoruz. bir nebzede onlarda haklılar İstanbul Auto Show’da zaten tüm modeller tanıtıldı. 2012 model yılı olarak Ağustos ayı beklenebilirken Nisan gibi bahar ayında henüz yeni yeni canlananacak Otomotiv sektörü için fuar düzenleniyor. Kabahatin kimde olduğuna bende karar veremiyorum.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam