– Bugatti nasıl çevreci oluyor? Bu Veyron bildiğiniz Veyron değil ne o yüzden. Dünya Sigarayı Bırakma gününe özel Çin Xi’an University öğrencileri tarafından sigara paketleri ile oluşturulan ve şekli şemalı Veyrona benzetilmeye çalışılan bu çevreci araç 10200 sigara paketinden oluşturulmuş. 5 kişilik çekirdek kadro ile başlayan öğrenciler topladam 2500 öğrencinin desteği ile (Sonuçta Çin. Yardım lazım dediğinizde gelen kişi sayısıda böyle çok oluyor.) Bugatti Veyronunun boyutlarına yakın araç toplamda 300kg ağırlığa sahipmiş.

– Şimdi bu habere gülebilirsiniz ama bunu düşünüp yapmak bile alkışa değer bir hareket. Peki bizler çevre adına üstümüze düşeni ne kadar yapabiliyoruz. Neden üniversitelerimizde atelyeler dururken öğrenciler kafelerde zaman geçirmek zorunda kalıyor. Bizde yapalım, bizde gösterelim duyarlılığımızı.

[ Kaynak ]

Etiketler: 22 Kasım 2010

Fotoğraf Galerisi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abonelik / Bize Katılın

Reklamlar / Reklam Bilgi

RSS Otomot.NET

  • Bir hata oluştu, beslemenin kapalı olduğu anlaşılıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam