– Hyundai’nin Lüks gemilerini 2 sene öncesinden ilk olarak Genesis adıyla duymuştuk. TR Fiyatıylada yuh dedirtmişti bizlere. 2011 Hyundai Equus aslında Genesis modelinin Coupe versiyonu diyebiliriz. Yeni hyundai logosu, lüks iç mekan ve detaylara verilen önem gözden kaçmayor. Bizlerde Hyunda’nin amacını yeni yeni öğrenmeye başlıyoruz. Amerika kıtasında kendine özel lüks araçlar üreten marka yaratmaya çalışıyor. Genesis ve Equus ile bunu başarmış durumda. Sıradaki araçlar ise BMW 3 serisi ile lexus RX modellerine denk araçlarla pazardan pay alabilmek. Gelelim Equus modeli neden haber olduğuna.

– Hyundai, Equus modelinin kullanım kılavuzunda bir değişikliğe gitmiş. Bu değişiklik kullanım kılavuzunun digital olarak sizlere verilmesi ile gerçekleşiyor. Deri kaplı bir kılıfı açtığınızda içinde Apple iPad olduğunu görüyorsunuz ve araçınız hakkında tüm bilgilere farklı bir açıdan bakma şansınız oluyor. Kimine göre gereksiz ve saçma gelebilir ama ilginç ve hoş bir jest olarak görüyorum bu durumu.

[ Kaynak ]

Fotoğraf Galerisi

 

Yoruma Kapali

 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam