Etiket: Toyota Prius

– Eğer bir köyde yaşıyorsanız heleki hayvan çiftliklerin olduğu bir köy ise yandınız. Toyota Prius 2.derecede gaz çıkışı yaparken tek bir koyun 3.derece gaz çıkışı yapmakta. Bu da demek oluyor ki bir koyun bir arabadan daha çok zararlı gaz salınımı yapmakta. Bu nedenle yapmanız gereken tek bir şey var bulunduğunuz yerde koyun nufusu fazla ise hemen Toyota Prius nüfusu fazla olan bir yerleşim yerine taşınmalısınız.

13 Ocak 2011 / Yorum Yok Devamı »
 

– Bob Burnquist profesyonel kaykaycı. Söylediğine göre çevreye duyarlı biri, ekosistemin bozulmaması için elinden geleni yapan biri, evinde güneş enerjisi, kaykayında organik malzeme kullanmayı tercih eden duyarlı bir vatandaş. arabasıda Toyota Prius. Bob Burnquist, bizlerinde duyarlı olmasını çevreye duyarlı araçlara binmemizi istiyor ve yeni Toyota Prius MPV ile tanışmamız için 2011 Ocak ayında Detroit Auto Show’a gelmemizi tavsiye ediyor.

27 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam