Etiket: Nico Rosberg

– Mercedes ince esprili reklamlarına devam ediyor. “Nico Rosberg, Michael Schumacher and pregnant woman ” isimli son reklam filminde hamile bir bayanın aracının bozulması ve tesadüfen zıt yönden gelen Nico Rosberg ve Michael Schumacher’in bu durumu görüp yardım etmek istemelerini konu alıyor. İşin ilginç yanı ise kadın karar vermek için hanginiz daha hızlı sorusunu soruyor. Acaba kim daha hızlı? Mutlaka bir sonraki reklam filminde öğreneceğiz.

21 Nisan 2011 / Yorum Yok Devamı »
 

Facebook Mercedes-Benz Türkiye sayfasında yayınlanan bir reklam filmi ilgi çekici. Yabancılar bu işi çok iyi yapıyorlar. Saçma bir reklam ama ilgi çekici olabiliyor. Restoranda Nico Rosberg ve Michael Schumacher karşılaşıyorlar. Birbirlerine jest yapıyorlar ama en büyük jesti Mika Hakinen yapıyor. Hakinen’in tipi sanki biraz buğulu ve karanlık içinde yüzüne ışık tutmuşlar gibi duruyor.

31 Mart 2011 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam