Etiket: Mercedes SLS AMG

– Fotoğraftaki araç 2011 Mercedes-Benz SLS AMG. Beğenme nedenim ise kırmızı rengi ve üzerinde o kadar güzel bire yansıma varki hoşuma gitti. Madem Mercedesten bahsettik, konuyu bu senenin firma için rekorları altüst ettiği yıl olduğunu belirterek bağlayalım. Amerika’da satışlarda lüks sınıf Lexus ve BMW’nin ardından 3.sırada bitirmiş. Bunda E ve S-Class araçlarının beklenenden daha çok ilgi görmesi olarak belirtiliyor. Mercedes bu seneki hedefi 1.2milyon araç+SUV üretmekmiş ve bunu başarmış gözüküyor.

21 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– Car and Driver tarafından gerçekleştirilen bu çarpık kanatlı martı sürüşü etkinliğinde, Mercedes SLS AMG modelinin kapıları açık bırakılmış ve spin atan araç toz duman içinde kalıyor. Bu dumanın içinde sallanarak gözüken kanatlar çok komik bir görüntü ortaya çıkarıyor. Videonun sonunda araç pistten giderken araçtan çıkan tıkırtılara da kulak verin. Benim düldül gibi ses çıkara çıkara görüş alanından uzaklaşıyor. Yaralı kartal

05 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam