Etiket: Lamborghini Aventador

– Asya marketinin Lamborghinilere olan ilgisi o kadar doruklara ulaşmışki henüz üretimi yapılmayan Lamborghini Aventador modelinden sadece Sİngapurda 50 adet ön sipariş verilmiş. 1.14 milyon dolarlık fiyatı, henüz nasıl bir görünüme sahip olacağı bile belli olmayan bir araç ve 50 müşteri. Aklım almıyor gerçektende. Aracın şeklini şemalini 2011 mart ayında gerçekleşecek olan Genova Auto Show’da görebileceğiz ama ön sipariş yapanlar mutlaka aracın nasıl olacağını çoktan öğrenmişlerdir.

24 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– Lamborghini L539 ismiyle anılan 6.5-litre V12 motor 700HP güç, 690Nm tork üretmekte. Murcielago modelinde kullanılan olan bu motor, yine Lamborghini tarafından geliştirilen ISR vites kutusu ve 4 çeker sistemi sayesinde yine asfaltı kazıyarak ilerleyecek. Bu motordan önce P670-4 isimli motor 670 hp güç ve 600nm tork üretiyordu. Ne diyelim kontrolsüz güç güç değildir. Dikkat etmek lazım.

21 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam