Etiket: Lamborghini

– Asya marketinin Lamborghinilere olan ilgisi o kadar doruklara ulaşmışki henüz üretimi yapılmayan Lamborghini Aventador modelinden sadece Sİngapurda 50 adet ön sipariş verilmiş. 1.14 milyon dolarlık fiyatı, henüz nasıl bir görünüme sahip olacağı bile belli olmayan bir araç ve 50 müşteri. Aklım almıyor gerçektende. Aracın şeklini şemalini 2011 mart ayında gerçekleşecek olan Genova Auto Show’da görebileceğiz ama ön sipariş yapanlar mutlaka aracın nasıl olacağını çoktan öğrenmişlerdir.

24 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– Başlık yanıltıcı olabilir. 3 renk tonlu bir Lamborghini üretileceği yazılı. Aslında haberin aslı Bicolore Edition üzerinde çalışıldığı. Daha sonra gelen açıklama ise 2 renkliden sonra 3 renkli olan Lamborghini üzerinde çalışılacağı. Bu çalışmanın son halini 2011 Detroit Fuarında yani 20 gün içinde görebileceğiz. 3 renkli çalışmayı ise Mart ayındaki 2011 Genova Fuarında sunabilirler. Fotoğraflardaki renkler sadece bir montaj. Fıstık yeşili ve daha çok firmanın 150yıllık geçmişinde büyük yer tutan İtalya’nın renklerininde olabileceği söyleniyor. Kim bilir. Zaten Lamborghini ne giyse yakışıyor.

22 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– NFS Oyunları artık efsane diyebileceğimiz oyunlar arasında. O günleri hatırladıkça hala oynamak o eski oyunları oynamak istiyorum. Yeni NFS için yani Need for Speed Hot Pursuit için bir video çekilmiş. Gerçek mekanlar, gerçek araçlar ve Pagani ile Lamborghinin ezeli rekabeti teması işlenmiş. Pagani kaçiyor Lambo kovalıyor. Bu oyunu zevkli kılan aslında ne o uçurumlar, nede o motor sesleri tek bir nedeni var o süper hızlı rüya otomobiller.

21 Kasım 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam