Etiket: İzmir Ülkü Yarış Pisti

– Yerimiz İzmir Ülkü yarış Pisti. Pistin hemen girişinde cafeterya otoparkında duran 2 araç dikkat çekiyor. Bir tanesi Lamborghini, diğeri Ferrari modeli. Peki bunlar neden burada duruyorlar. Pistte bir promosyon neticesinde 5 turu 99 TL’ye tur atabilmeniz için tabi ki. Ama benim anlatacağım konu ise tamamen zıttı. Araçlar o kadar sıcak ki kimse onları kapalı bir garaja almayı düşünmüyor, araçlar o kadar sıcakki hele Lambo siyah rengi ile tam bir teflon tava durumunda. Araçlar ya sıcağı seviyor yada araçlar İzmir sıcağına alıştırılıyorlar… Kim bilebilir ki…

19 Temmuz 2011 / Yorum Yok Devamı »
 

– Volvo Extreme Test gününde 27 Mart 2011 günü İzmir Ülkü yarış Pistinde gerçekleştirildi. Volvo tüm yeni motorlarıyla beraber yeni çıkan tüm araçlarını getirmişti. Eski kasa S80′den tutun XC60′e kadar hepsi oradaydı. Test, Performans ve güvenlik isimli 3 farklı test sürüşü etkinliği gerçekleştirildiği etkinlikte Pazar günü kesinlikle boş geçmedi, güzel ve hatırlanılacak bir gün olarak kaydedildi.

30 Mart 2011 / 3 Yorum Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam