Etiket: Chrysler 300

Chrysler 300 modelinin parçalarını 1 ay önce toplamaya başlamıştık. Artık tüm parçalar toplandı ve yeni yüzü ile 300C karşımızda duruyor. Şunu baştan söyleyeyim artık o tank görüntüsünden çok çok uzak kalmış durumda. C şeklinde sıralanmış LED far grubuda araca ne kadar yakışıyor bilemiyorum. Bu kadar beğenmediğimiz yönünü saydım ama Chrysler 300C ile akıllı 4 çeker sistemini, %5 varan yakıt tasarrufunu, Pentastar V6 motorunu bu araçta yakından görebileceğiz.

08 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 

– 2012 Chrysler 300C yeni yüzünün parçalarını göstermeye başladı. Şimlik elimizde ön farı, ön ızgarası, Chrysler logosu, arka stop grubu, aynası, jant göbeği, koltuklarının bir kısmının fotoğrafları var. Ayrıca 300C bir yenilik de motor bölümünde yapacakmış. 5.7-liter V8 Hemi ve CRDi haricinde 3.6 litrelik Pentastar V6 motoruda listesine eklemiş. O dev tankın şu anki görünümünden daha iyisini yaparlar diye umuyorum. Eğer bir şeye benzemezse lütfen eski kasayı üretmeye devam etsinler o kasa ile bi 10 yıl daha eskimez.

25 Kasım 2010 / 1 Yorum Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam