Etiket: audi r8

– Videoda gördüğünüz 11 yaşlarında sarı kafalı bir çocuk. Bindiği aracın Audi R8 olduğunun pek farkında olmasada kapıyı açışı, kontağı çevirişi, frene basışı, vitese geçirmesi ile ilk defa bunu yapmadığının kanıtı. Neyse bizim sarı çocuk Audi R8 biniyor ve tarlada kurumuş otlar üzerinde araca salınım yaptırıyor. Bir kısım toprak ve kuru ot aracın havalandırma kanallarına girmiş olsada hiç önemli değil kısa salınımların ardından elemanımız aracı durduruyor ve araçtan inip poz bile veriyor. Aferim lan..

30 Temmuz 2011 / Yorum Yok Devamı »
 

– Stasis’ Audi R8 Spyder. 710 HP güç üreten 5.2lt V8 motor. The Smoking Tire’dan Matt Farah tarafından gerçekleştirilen test sürüşünde farklı açılardan muhtemelen 6 farklı kamera ile çekimi gerçekleştirilen test sürüşünde aslında içerik anlamında ülkemizdekilerden pek farkı yok ama dağ yollarında bir Audi R8 ile viraj alırken ve bunu videoya çekip izletirken izleyen kişilerde ister istemz bir heyecan uyanıyor. Kamera açıları iyi olup, sunucuda aracın gazına bastıkça bol bol kahkahalar attıkça keyifle izlenebilir hale geliyor.

06 Aralık 2010 / Yorum Yok Devamı »
 
 
 

Site Hakkında

Otomobillere meraklı ve internette sürekli haberleri yabancı sitelerden takip etmekten sıkıldınız, Türkçe içerikli haberlerde de aynı şeyi okumak canınızı sıkıyorsa OtomotT!V! tadımlık haberleri ile karşınızda.

Otomot Ağı / Hakkında

 

Site Wordpress altyapısını kullanmaktadır. Unknown v5  teması Uretgec.com tarafından üretilmiştir.

© 2010 OtomotTiVi - Otomot Yaşam